banner9

Kılıç Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

MHP İzmir 1’inci Bölge Milletvekili Adayı Senem Kılıç, İzmir Şehit Aileleri İnsan Hakları ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti.

Kılıç Şehit Ailelerini Ziyaret Etti
MHP Milletvekili Adayı Senem Kılıç, İzmir Şehit Aileleri İnsan Hakları ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hatice İşbilen ile görüştü. Kılıç, tüm şehitlere ve şehit ailelerine ülke ve millet olarak duydukları minneti dile getirdi.
 
Ülkenin her yerinde ve herkeste derin bir huzursuzluk olduğunu kaydeden Senem Kılıç, “Bu huzursuzluk, seçimlerde ne olacağı huzursuzluğu değil. Bu huzursuzluk, ülkenin nereye gittiğiyle ilgili. Milletimiz, aziz vatanımızın nereye gittiğini, milletin ve ülkenin önümüzdeki günlerde ne ile karşılaşacağını artık bilemez durumda. Milletimiz seçimi değil, memleketin geleceğini düşünüyor. Etrafımız bir ateş çemberi ve şimdi bu ateş, ülkemizin tam ortasına düşüyor. Maalesef, yetkililer ise yaşananlara seyirci kalıyor" dedi.
 
MHP’nin her türlü teröre karşı olduğunu dile getiren Kılıç, partilerinin terörün ne sağında ne de solunda yer alamayacağını söyledi, “Ülkemizde terörü ve teröristi normalleştirmeye çalışan bir anlayış var. İnsanlarımız evlerinden çıkmaya, toplu bulunan yerlere girmeye korkar hale geldi. İktidardakilere baktığımızda ise bir önlem almadıkları gibi, popülist yaklaşımlarla da önlem almaktan çok uzakta görünüyorlar. Sınırlarımız bugün yol geçen hanına dönmüş. Hastanelerimizde tedavi gören teröristler başkentimizin ortasında bomba patlabilecek kadar pervasızlaşmış. Dış politikamız çökerken, devletimizin itibarı, teröristlerle müzakere edecek kadar yere indirgenmiş. Bizim MHP olarak bu yüzden ilk öncelikli hedefimiz, toplumsal barışı ve huzuru bozan, her gün can alan terör canavarını yenmektir. Devlet, millet ve parti olarak da bu güce sahibiz" dedi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2015, 11:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER