'Kendimizi Milletimize Emanet Ettik'

AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Mahmut Atilla Kaya, seçim çalışmaları kapsamında Torbalı ve Buca ilçelerinde seçmenle buluştu.

'Kendimizi Milletimize Emanet Ettik'
Esnaf, kahvehane ve dernekleri ziyaret eden, gençlerle buluşan Kaya, vatandaşlardan 1 Kasım’da destek istedi. 13 yıllık iktidarında istikrar, güven, huzur ve sürekli kalkınmanın teminatı olan AK Parti’nin yeni dönemde de millete, memlekete hizmete hazır olduğunun söyleyen Kaya, "Söyleyecek çok sözümüz, yürüyecek çok yolumuz, yapacak çok işimiz ve tamamlanmayı bekleyen sayısız projelerimiz var. 2023 hedefiyle çıktığımız yolda Edirne’den Hakkari’ye, İzmir’den Kars’a ülkemizin her bir ferdinin huzur ve refahı, ülke ekonomisinin güven içinde seyretmesi, sürekli büyüme ve istikrarın sağlanması için milletimize gidiyoruz. Kendimizi milletimize emanet ettik" dedi.
 
Torbalı Arslanlar Mahallesi’ndeki etkinlikte konuşan Kaya, "7 Haziran’dan sonra oluşan tabloyu hepiniz biliyorsunuz. Her seçimde olduğu gibi 7 Haziran’da yapılan seçimlerde de milli iradenin kararını tereddütsüz kabul eden AK Parti, gereğini süreç içerisinde yerine getirmiştir. Ülkemizi hükümetsiz bırakmamak adına yine yapıcı bir siyaset anlayışı ortaya koymuştur. Biz sadece elimizi değil, tüm bedenimizi taşın altına koyduk ama muhalefet partilerinin uzlaşmaz tutumu yüzünden tekrardan milletimizin huzuruna çıkmak durumunda kaldık. Milletimiz gereğini yapacaktır" dedi.
 
Kaya Buca’da Yaylacık Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla hatır soran Kaya, ardından Kozağaç Meydanı’nda ziyaretlerine devam etti.
 
 
Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2015, 13:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER