Kemalpaşa'da Operasyon!

İzmir'in Kemalpaşa Belediyesi'ne bağlı şirkete, Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından operasyon düzenlendi. Şirket binasında yapılan aramada ticari ilişkileri içeren dosya ve evraklara el konuldu.

Kemalpaşa'da Operasyon!

Kemalpaşa Sulh Ceza Mahkemesi tarafından verilen arama kararı doğrultusunda harekete geçen Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, dün saat 15.00 sıralarında Kemalpaşa Küme Evleri mevkiinde bulunan belediyeye ait şirkete gitti. Polis tarafından şirket binasında arama yapıldı. Arama sonunda şirkete ait çok sayıda dosya ve evraka el konuldu.

Polis araması sonrası Kemalpaşa Belediyesi resmi internet sitesi üzerinden açıklama yapan Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı, 'İzmir Organize Suçlarla Mücadele ekipleri saat 15.00 sularında Kemalpaşa-Bel İmar Tek. Tur. Tic. Ltd. Şti.'nin Kemalpaşa Küme Evleri mevkiinde bulunan binasına gelerek Kemalpaşa Sulh Ceza Mahkemesi'nce verilmiş arama kararı gereği Kemalpaşa-Bel İmar Tek. Tur. Tic. Ltd. Şti.'nin ticari ilişkilerini içeren dosya ve evrakın bir kısmına el koymuştur. Kemalpaşa Belediye Başkanlığımızın diğer birimlerinde kesinlikle böyle bir arama gerçekleştirilmemiş olup herhangi bir evraka da el konulmamıştır' dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2012, 09:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER