banner9

Kaya'ya Destek Verenler Buluştu

AK Parti’den milletvekili adayı olan Atilla Kaya’ya destek verenler, Torbalı Vekil Platformu adı altında, Torbalı İlçesi’ndeki Metropolis Otel’de buluştu.

Kaya'ya Destek Verenler Buluştu
Çok sayıda mahalle muhtarı ve sivil toplum kuruluşu temsilcisinin katıldığı toplantıda Torbalı Ticaret Odası Başkanı Abdulvahap Olgun, Torbalılı bir siyasetçinin TBMM’ye gireceğini söyledi. Torbalı’nın sorunlarının çözüm yerinin Ankara olduğunu dile getiren Olgun, "Parti rozetini bir tarafa koyup Atilla Kaya’nın etrafında kenetlenmemiz lazım. Böylece tüm partilere güçlü bir mesaj göndereceğiz. İlçe halkımızın İZBAN nedeniyle yaşadığı köprü sorununu çözebilecek tek kişi var o da Binali Yıldırım. Sayın Yıldırım’a da ancak Atilla Kaya ile kolaylıkla ulaşabilir ve sorunlarımızı çözebiliriz. Bu nedenle siyasi partilerin, Torbalılı vekil adaylarına listelerinde yer vermesi gerekiyor. Hangi parti listesinde Torbalı’dan aday gösterirse onu başımızın üstünde taşırız" dedi.
 
Torbalı Vekil Platformu olarak amaçlarının siyaset yapmak olmadığını vurgulayan Torbalı Ziraat Odası Başkanı Yılmaz Girgin de, ilçeye yarar sağlayacak tüm konularda güç birliği sağlayacaklarını söyledi. Torbalı’nın sorunlarını çözmek ve geleceğini şekillendirmek için yola çıktıklarını dile getiren Girgin, "Torbalılar olarak iktidardan nasıl faydalanabiliriz, bunun hesabını yapmamız lazım" diye konuştu.
 
Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2015, 15:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER