banner9

Kaya'dan CHP'ye Bombardıman

AK Parti İzmir Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Mahmut Atilla Kaya, partisinin Gaziemir ve Buca İlçe Danışma Meclisi Toplantılarına katıldı. Her iki ilçedeki toplantıda da partililere hitap eden Kaya, hükümetin açıkladığı 2016 Eylem Planı'nın hem sosyal hem de ekonomik getirilerinin büyük olacağını ifade etti. Kaya, işçiden emekliye, esnaflara, öğretmenlerden polislere kadar pek çok kesim için müjdeler içeren 2016 Eylem Planı'nı kararlılıkla uygulayacaklarını belirtti.

Kaya'dan CHP'ye Bombardıman
AK Parti İzmir Milletvekili Kaya Gaziemir'deki konuşmasında, Gaziemir Belediyesi'nin 24 Kasım'da düzenlediği Öğretmenler Günü balosunda Gaziemir Belediyesi Özel Kalem Müdürü tarafından bir öğretmenin darp edilmesi konusuna da değindi. Söz konusu olayın oldukça üzücü olduğunu ifade eden Kaya, "Çоcuklаrımızı еğitmеktеn, sеvgi, mеrhаmеt vе gеlеcеk inşаsındаn bаşkа аmаcı оlmаyаn еğitimcilеre hürmet etmek zorundayız. Gaziemir'de 24 Kasım'da yaşanan menfur hadiseyi kınadığımızı daha önce farklı platformlarda dile getirmiştik. Yaşanan hadise, CHP zihniyetinin eğitimin asli unsurları olan öğretmenlerimize bakışını net bir şekilde ortaya koymuştur. Gaziemir'de yaşanan üzücü hadise, bir gerçeğin hepimizin gözleri önünde ortaya çıkmasına sebep olmuştur. CHP'nin tahammülsüz yapısının herkes tarafından görülmesini sağlamıştır. Tabi olayın hemen akabinde şiddete uğrayan eğitimcinin 'Ben de CHP'liyim, bu parti için her şeyimi verdim' tarzında yaptığı açıklamalar da oldukça düşündürücüdür. Şiddete uğrayan, baskı gören, ötelenen bir kesimin, kendilerine bunu reva görenlerle aynı safta yer alması belki Stockholm Sendromu ile açıklanabilir. Ben bu üzücü olayın ve ardından yaşananların CHP'ye oy vermiş herkes tarafından iyi irdelenmesi gerektiğini düşünüyorum. 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde öğretmenlere özel düzenledikleri baloda öğretmenleri azarlayan, üstüne üstlük bir de şiddet uygulayan bir zihniyetin nasıl bir pervasızlık içinde olduğunu artık siz düşünün" dedi. 
 
Millete hizmet yolunda çalışıyoruz
 
AK Parti İzmir Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Mahmut Atilla Kaya, Buca İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nda da kalabalık bir gruba hitap etti. Kaya, AK Parti'nin bugüne kadar her daim milletin beklentileri doğrultusunda çalıştığını, bundan sonra da aynı istikamette çalışmaya devam edeceğini belirtti. Millete, ülkeye, vatandaşlara hizmet yolunda hiçbir zaman durmayacaklarını, hiçbir zaman yorulmayacaklarını söyleyen Kaya, "Önümüzdeki yol ne kadar meşakkat ve zahmet gerektirirse, ondan daha çok fazla emek sarf edecek, alın teri dökeceğiz. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıl dönümünde inşallah çok farklı bir Türkiye'yi hep birlikte kuracağız. Terörün olmadığı, kardeşliğin güç kazandığı bir Türkiye'de inşallah çok güzel eserleri, çok güzel hizmetleri vücuda getireceğiz. Teşkilatımızın çok değerli mensuplarının gayretli çalışmaları ve inancı sayesinde 2019'da Buca'mızın da, İzmir'imizin de kentine ve tarihine saygılı yerel yönetimlerle buluşmasını sağlayacağız. İzmir'de başarıya ulaşmak adına hep birlikte maksimum seviyede gayret göstereceğiz. Bu noktada sizlerden beklentimiz büyüktür. Bundan sonra daha fedakar olacağız. Durmadan, dinlenmeden, yorulmak nedir bilmeden, gece-gündüz aşkla çalışıp İzmir'i hak ettiği yönetime kavuşturma hedefimize doğru yürüyeceğiz" sözlerini sarf etti. 
 
İzmir'in şansı Binali Yıldırım 
 
AK Parti'nin, İzmir'de eser siyaseti, hizmet siyaseti yapmakta olduğunu ve bu noktadaki kararlılığını her fırsatta gösterdiğini belirten Kaya, İzmir'in daha kalkınmış bir şehir olabilmesi adına, İzmirlilerin daha mutlu olabilmesi adına çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti. Türkiye'nin kalkınma ve büyüme yolculuğunun mimarlarından olan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'ın İzmir için büyük bir şans olduğunu vurgulayan Kaya, "Dev projelerin ustası, büyük yatırımların ve hizmetlerin mimarı olan Sayın Bakanımız Binali Yıldırım İzmir için büyük bir şans. İzmir'in bütün meseleleri Sayın Bakanımızın liderliğinde daha kolay çözüme kavuşacak. Sayın Bakanımız millete ve memlekete hizmet söz konusu olduğunda, söz konusu olan İzmir olduğunda geri kalan her şey teferruattır anlayışıyla çalışmaktadır. Kendisinin bu özelliğini herkes bilmekte, siyasi rakipleri bile hakkını teslim etmektedir" dedi. 
Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2015, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER