Kaya Yerinde Durmuyor

AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Mahmut Atilla Kaya, Torbalı, Buca ve Karabağlar ilçelerinde seçmenle buluştu.

Kaya Yerinde  Durmuyor
AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Mahmut Atilla Kaya, Torbalı, Buca ve Karabağlar’da gerçekleştirdiği bir dizi ziyaretlerle seçim çalışmalarını sürdürdü. Güne memleketi Torbalı’dan start veren Kaya, kadın kolları üyeleriyle bir araya gelerek, seçim çalışmalarının değerlendirildiği bir toplantı gerçekleştirdi. Ardından Torbalı Atatürk Mahallesi’nde seçmenle kucaklaşan Kaya, sorun dinledi, hedeflerini anlatarak 1 Kasım için vatandaşlardan destek istedi. "Mesele artık memleket meselesi" diyen Kaya, "Son 13 yılda Türkiye’de eğitim, ulaşım, sağlık, insan hakları, demokratikleşme alanında yapılan devrimler, Türkiye’nin ayakları üzerinde duran, bölgesinde baş aktör ve lider bir ülke haline gelmesini sağladı. 7 Haziran’dan sonra oluşan tablo bize gösterdi ki, Türkiye’nin yegane umudu, ülkeyi geleceğe taşıyacak olan kadrolar AK Parti’dedir. Milletimiz de bunun farkında ve 1 Kasım’a bu sorumlulukla gidiyor" diye konuştu.
 
AK Parti İzmir 1. Bölge Adayı Mahmut Atilla Kaya, Torbalı temaslarının ardından Buca ve Karabağlar’da esnaf ziyaretleri yaptı, hemşehri dernekleri ile buluştu, vatandaşları dinledi. Kaya geç saatlerde de Eski İzmir Erzurumlular Yardımlaşma Derneği ve Sivas Yiğidolar Dayanışma Derneği ziyaretlerinde bulunarak dernek temsilcileriyle görüştü.
 
Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2015, 11:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER