banner9

Kaya Selçuk'ta Partililerle Buluştu

AK Parti İzmir 1’inci Bölge Milletvekili Adayı M. Atilla Kaya, Selçuk’ta partisinin ilçe yöneticileriyle kalvantıda buluştu, Silvan’dan gelen şehit haberi üzerine terörü lanetledi.

Kaya Selçuk'ta Partililerle Buluştu
AK Parti İzmir 1’inci Bölge Milletvekili Adayı M. Atilla Kaya, seçim çalışmalarını Selçuk ilçesinde gerçekleştirdiği mahalle ziyaretleriyle sürdürdü. İlçede esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen İzmir 1’inci Bölge 2’nci sıra adayı AK Partili Kaya, partisinin ilçe teşkilat üyeleriyle kahvaltıda buluştu. Bu sırada Diyarbakır’ın Silvan ilçesinden gelen şehit haberi dolayısıyla terörü sert bir dille kınayan Kaya, terör örgütü silah bırakıncaya kadar mücadelenin devam edeceğini söyledi. Kaya, "Silah bırakmanın dışında konuşulacak, görüşülecek, tartışılacak hiçbir şey yoktur. Bugüne kadar hem devletimiz, hem de milletimiz üzerine düşeni ziyadesiyle yapmıştır. Gelinen süreçte devletin ve milletin razı olabileceği tek çözüm terör örgütünün tüm faaliyetlerine son verip silahlarını bırakmasıdır. Başka da bir çözüm yoktur. Türkiye’nin normalleşmesini, gelişmesini istemeyenler, güvenlik güçlerimizi alçakça tuzaklar kurarak şehit edenler bilmelidir ki emellerine asla ulaşamayacaklar" şeklinde konuştu.
 
Kaya, Selçuk ziyaretleri sırasında Acarlar, Havutçulu, Çamlık, Gökçealan, Zeytinköy, Barutçulu, Şirince ve Belevi mahallelerinde seçmenle buluştu.
 
Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2015, 13:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER