banner51

Kavaklıdere Yenileniyor

Bornova Belediyesi, köyden mahalleye dönüşen bölgelere yatırım yapmayı sürdürüyor. İlçenin her noktasında yaşayan vatandaşların daha iyi hizmet alması için projeler üreten Bornova Belediyesi, Kavaklıdere Mahallesi’nde de vatandaşların talep ettiği düzenlemeleri yaptı.

Kavaklıdere Yenileniyor
Bornova Belediyesi yatırım ve hizmetleri ilçenin her noktasına götürmek için çalışıyor. Talep ve istekleri ilk ağızdan öğrenmek için sık sık mahalle ziyaretleri yapan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Kavaklıdere Mahallesi’nde de acil çözüm bekleyen sorunlara el attı. Bu kapsamda ihtiyaç duyulan noktalarda yol kenarlarına istinat duvarları, merdiven ve parke taş yolların bakım onarımı ile bazı güzergahlara beton yol yapıldı.
 
Kavaklıdere Mahallesi Muhtarı Ömer Kaça, mahallede yapılan yatırımlar için teşekkür ederek, “Bornova Belediye Başkanımız Olgun Atila ile seçildiğinden bu yana pek çok kez biraraya geldik. Sorunlarımızı beklentilerimizi iletme imkanı bulduk. Köy statüsünde iken Bornova merkeze oldukça yakın olmamıza rağmen yerel yönetim hizmetlerinden yararlanamıyorduk. Şimdi başkanımızın da özel ilgisiyle mahallemiz için istediğimiz hizmetleri alıyoruz” dedi.
 
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Bornova’nın yeni mahallelerinde vatandaşların beklediği hizmetleri kısa sürede gerçekleştirme gayreti içinde olduklarını belirterek, “Yeni mahallelerimizin temel eksiklerini yaptığmız yatırımlarla kapatıyoruz. Aynı zamanda doğayla içiçe olan eski köylerimizi yeni mahallelerimizi turizme açmak için de çalışmalar yapıyoruz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2014, 10:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER