banner9

Karşıyaka'ya Yeni Otel

Savranoğlu Grup’un Karşıyaka Anadolu Caddesi üzerinde yaptığı Best Western Premier Hotel hizmete hazır. Otelin resmi açılışı Ocak ayında yapılacak.

Karşıyaka'ya Yeni Otel
Best Western Karşıyaka Premier Hotel’in hizmete hazır hale gelmesi nedeniyle Savranoğlu Grup Yönetim Kurulu Üyeleri Sefa Savranoğlu, Abdullah Sadık Savranoğlu ve Genel Müdür Adil Çakır basın toplantısı düzenledi. Savranoğlu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Sefa Savranoğlu, 2012’de başlayıp 2015’te tamamlanan Best Western Premier Karşıyaka’nın ilçenin önemli bir ihtiyacını gidereceğini söyledi. Best Western Premier Karşıyaka’nın lüksün konforla bütünleştiği gerçek bir ’Yeni Nesil Business Hotel’ olduğunu belirten Savranoğlu “İzmir’e özgü sıcak bir atmosfer eşliğinde samimi hizmet anlayışı üstün teknoloji ile taçlandırıldı. Best Western Premier Karşıyaka iş dünyasının vazgeçilmez adresi olacak. İş dünyasınm dinamizmini ve beklentilerini göz önüne alarak tasarlanan otel elegan ambiyansı ile konaklama ve organizasyonlarda farkını ortaya koyacak" dedi.
 
Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Sadık Savranoğlu ise Restoran ve salon isimlendirilmesinde Karşıyaka’nın mahallelerinin isimlerini vermeyi tercih ederek Nergiz, Mavişehir, Girne, Alaybey gibi isimleri kullandıklarını açıkladı. Genel Müdür Adil Çakır da, Best Western Premier Karşıyaka Hotel’in misafirlerine ayrıcalıklı konaklamanın yanı sıra özel davetlerin tek adresi olacağını söyledi.
 
Otel 69 Standart, 22 Connection, 1 Engelli, 24 Junior Süite ve 2 Premier Süite olmak üzere 118 odadan oluşuyor. Otelde ayrıca bin kişilik kongre ve balo salonu, 5 toplantı salonu, Spa ve Fitness Merkezi yeralıyor.
Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2015, 16:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER