Karşıyaka'da Romantik Gece

Karşıyaka 14 Şubat Sevgililer Günü’nde muhteşem olduğu kadar ilginç bir kutlamaya ev sahipliği yaptı. 50 bin Karşıyakalı 14 Şubat’ı sevdikleriyle birlikte kar altında kutladı.

Karşıyaka Belediyesi’nin Radyo RomantikTürk işbirliğiyle düzenlediği “14 Şubat Sevgililer Günü” kutlaması Çarşı’yı kırmızı beyaza bürüdü. Saat:18.00’de başlayacak kutlamadan saatler önce Çarşı’yı dolduran 50 bin kişinin coşkusu Belediye Başkanı Cevat Durak’ın alana gelmesi ile birlikte doruğa ulaştı. 
 
Coşkulu karşılama karşısında duygulanan Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak, “Sizlerle birlikte 2004’den bu yana güzellikleri yaşadık. Türkiye’nin aydınlık yüzü olduk. Bizler Cumhuriyetin bekçileri, Mustafa Kemal’in askerleriyiz. 31 Mart’tan sonra da, sizlerle birlikte bu mücadeleye devam edeceğiz” dedi. Başkan Durak, daha sonra ise, 50 bin kişi ile birlikte “Kaf Kaf” çekerek, Karşıyakalıları selamladı.
 
Sevgililer Günü’ne uygun kırmızı ışıklandırma ile aydınlanan Karşıyaka Çarşısı, kar yağışı ile birlikte unutulmaz bir manzaraya sahne oldu. Binlerce kişi Radyo RomantikTürk’ün Nostalji Partisi ile eğlence dolu bir gece geçirdi. 
 
 
Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2014, 10:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER