Karşıyaka'da Alışveriş Festivali

Karşıyaka Bostanlı’da 16-18 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek indirimli alışveriş festivali İzmir Outlet Shopping Fest, giyimden mobilyaya, ev tekstilinden optiğe, kaliteli ve indirimli ürünleri nihai tüketiciyle buluşturacak.

Karşıyaka'da Alışveriş Festivali
İhracat ve stok fazlası ve depo ürünlerin satışının gerçekleşeceği etkinliğe 70 firma katılacak. İndirim festivali kaliteli ürünü uygun fiyata almak isteyenlerin yanısıra çocukları da sevindirecek. Kurulacak çocuk aktivite alanında festivali ziyaret eden minikler eğitici ve eğlendirici oyunların yanısıra sevilen çizgi film karakterleri Köstebekgiller ile buluşacak.
 
Havacılık meraklısı çocuklar ilk kez karşılaşacakları “Mini Pilot Havaalanı" oyunuyla uçak kullanmanın heyecanını yaşarken, İzmirli restoran zinciri Kırçiçeği’nin katkılarıyla düzenlenecek “Pide Yapıyorum" etkinliğinde yemek pişirmenin de heyecanını yaşayacak.
 
İsim Organizasyon ve Diva Magazin ortaklığında düzenlenen festivali destekleyenler arasında Karşıyaka Belediyesi’nin yanı sıra Ege İhracatçı Birlikleri, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ege Giyim Sanayicileri Derneği, Mimar Kemalettin Moda Merkezi Derneği bulunuyor. Etkinliğin medya sponsorluğunu Posta ve Yeni Asır gazeteleri üstleniyor.
Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2015, 13:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER