banner9

Karşıyaka 360'ta Yeni Kampanya

Ege Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş. (ESBAŞ) ve MOPSAN Grup Şirketleri yatırımı olan, tanıtım ve satışı Eskidji Gayrimenkul tarafından gerçekleştirilen Yüksek Vadi “Karşıyaka 360" projesi, 2016 yılına “20 bin peşinle, tapunuz hazır" kampanyasıyla girdi.

Karşıyaka 360'ta Yeni Kampanya
 
Karşıyaka 360 projesine gösterilen ilginin memnuniyet verici olduğunu ve lansman sırasında dairelerin dörtte birinin satıldığını bildiren ESBAŞ Yürütme Kurulu Başkanı, MOPSAN A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Dr. Faruk Güler “Tamamı kendi arsalarımız üzerinde, çözüm ortaklarımızla birlikte geliştirdiğimiz Yüksek Vadi projesi kapsamında bugüne kadar 994 konut ürettik ve tamamını sattık. Bizden konut alanlar hep kazandı. Kaliteli yaşam alanı yanında en yüksek prim ve getiri ile en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağladık. Şimdi bu projenin 5. etabını, çok daha yüksek standartlarda Karşıyaka 360 markasıyla üretiyoruz" dedi.
 
Karşıyaka 360 projesi kapsamında 4 ayrı kule halinde yüksek standartlarda 174 konut üretildiğini ifade eden Dr. Faruk Güler “İzmir’in en sağlam zemin yapısına sahip olan bölgede ve kayalık bir zemin üzerinde çalışıyoruz. Güvenli binalar inşa ediyoruz. İnşaatlar şu anda yüzde 60 aşamasına doğru ilerliyor. Üretim programının bir miktar ilerisine geçmiş durumdayız. Karşıyaka 360 projemizde yaşam Kasım 2016’da başlayacak. Projede en yoğun ilgiyi örnek ev olarak hazırladığımız 4+1 dairelerimiz gördü. İzmir’de şu anda mevcut projeler arasında en geniş 1+1 dairelerimiz de ziyaretçiler tarafından ilgi görüyor. Arsamızın sadece yüzde 15’ini konut alanına ayırdık. Geriye kalan yüzde 85’te otopark, sosyal ve yeşil alanlar yer alıyor. Bu anlamı ile Karşıyaka 360, İzmir’in en farklı projesi, en kaliteli yaşam alanı" dedi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2016, 11:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER