Karataş'tan Miting Daveti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanı Necat Karataş, vatandaşlara, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 11 Ekim’de Gündoğdu Meydanı’nda yapacağı mitinge katılmaları çağrısı yaptı.

Karataş'tan Miting Daveti
 
MHP İl Başkanı Necat Karataş, partisinin11 Ekim Pazar günü gerçekleştireceği İzmir Mitingi hakkında açıklama yaptı. Karataş, "Genel Başkanımız, ülkemizin ve geleceğimizin nasıl karartıldığının, insanımızın borç yükü altında nasıl ezildiğini MHP’ye atılan iftiralarla ilgili açıklamalarda bulunacak bu sebeple bu buluşma çok önemli. Gerçekleri liderimizin ağzından dinlemek isteyen tüm hemşehrilerimizi 11 Ekim Pazar günü saat 14.00’te Gündoğdu Meydanı’na bekliyoruz" dedi. Karataş sözlerini şöyle sürdürdü:
 
"11 Ekim bizim için sadece bir miting değil. Liderimizin İzmir’le buluşup gerçekleri birinci ağızdan dinleyeceğimiz bir toplantıdır. AKP’nin nelere sebep olduğunu terörün bu seviyeye neden ve nasıl geldiğini artık herkes bilecek. ’BOP’un eşbaşkanıyım, Ergenekon savcısıyım’, Gülene karşı, ’Ne istediysen verdik’ demek, şimdi de ’Kumpas var bizi kandırdılar’ demekle AKP zihniyeti kendini kurtaramaz. 11 Ekim bunu nasıl yapacağımızın göstergesi olacak."
 
CHP’nin de hiçbir şekilde dirayetli olamayacağını öne süren Karataş, “CHP daha PKK’yı bile kınamadı, kınayamıyor. Türk devleti onlara teslim edilemez" diye konuştu. Karataş İzmirliler’e de "Yolsuzluğun, terörün, rüşvetin, talanın bitmesini isteyen hemşehrilerim! İşte Meydan! 11 Ekim’de Gündoğdu Meydanı’nda hep birlikte olalım. Seni ev sahibi olmaya davet ediyoruz" diye seslendi, Devlet Bahçeli’nin konuşacağı mitinge davet etti.
Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2015, 14:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER