banner51

'Karabağlar'ı Göz Bebeği Yapacağım'

Karabağlar'da sokak sokak gezmeye devam eden AK Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Necip Kalkan'a halk yetiş başkanım diyor.

'Karabağlar'ı Göz Bebeği Yapacağım'
 
Aday gösterildiği günden bu yana dur durak bilmeden karış karış Karabağlar'ı gezen Necip Kalkan halktan yoğun ilgi görüyor. Esentepe Mahallesi'nde gerçekleştirdiği ziyarette yolu olmayan bir evden çıkan vatandaş Kalkan'a 'Yetiş Başkanım'diyerek seslendi. 
 
Karabağlar'ı İzmir'in göz bebeği yapmak için yola çıkan Kalkan, çalışmalarına her geçen gün hız veriyor. Halkla sokaklarda kucaklaşmayı belediye başkanı seçilince de bırakmayacağını her fırsatta dile getiren başkan adayı Esentepe Mahallesi'nde yolu olmayan bir evde yaşayan vatandaşın 'Yetiş Başkan' tepkisiyle karşılaştı. Evinde elektrik dahi olmadığını söyleyen vatandaş, "2014 yılının Türkiye'sinde Karabağlar'da elektriği olmayan evde yaşıyoruz. Yıllarca belediyeye giderek sorunlarımızı bildirdik. Bırakın sorunumuzu çözmeyi, daha çok sorunla karşılaştık. İnşallah sizleri başkan olarak gördüğümüzde bizden yardımlarınızı esirgemezsiniz" dedi. 
 
AK Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Necip Kalkan ise, "Biz sorun üretmeye değil sorunlarınızı çözmek için bu göreve talip olduk. Seçildiğimizde de hiç kuşkunuz olmasın biz yine sokaklarda olacağız. Sizleri dinleyeceğiz, isteklerinizi öğrenip projeler geliştirerek Karbağlar'ı hep birlikte İzmir'in göz bebeği yapacağız. Bu yolda İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Binali Yıldırım'a da desteğinizi esirgemeyin. Biz bir takımız. Binali Bey ile birlikte çalışırsak sizlerin ve çocuklarınızın geleceği daha güzel olacak. İzmir Büyükşehir olduğunun farkına varacak" ifadelerini kullandı.
Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2014, 13:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER