banner9

Karabağlar'da Söz Muhtarlarda

Karabağlar Belediyesi’nin Üçkuyular’da görev yapan muhtarları buluşturan toplantıları Kocatürk Koleji ve Arap Hasan Mahallesi parkında yapıldı.

Karabağlar'da Söz Muhtarlarda
 
Karabağlar Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantıya Fahrettin Altay, Üçkuyular, Esentepe, Muammer Akar, General Kazım Özalp, Poligon, Şehitler, Metin Oktay, Esenyalı, Adnan Süvari, Maliyeciler, Arap Hasan, Basın Sitesi, Bahçelievler, Bahar, Doğanay, Reis, Esenlik ve Vatan mahallesi muhtarları katıldı. Tek tek söz alan ve mahallelerindeki sorunları iletti. Muhtarlar, parkların bakımının iyileştirilmesi, sokak hayvanları konusunda belediyenin kalıcı çözümler üretmesi konularında da taleplerini iletti.
 
Muhtarları dinledikten sonra değerlendirmelerde bulunan Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, “Yapılan iş yapılmıştır, esas amacımız sorunları konuşmaktır. Bu söylediğiniz eksiklikler bizleri de harekete geçirir. Bu toplantıları daha sık yapacağız. Karabağlar Belediyesi’nin hizmet filosunu güçlendirmek ve aksayan işlerin daha çabuk yapılabilmesi için araç ve iş makineleri alındı. Kamyon, ambulans, engelli taşıma aracı, iki kamyon, arazöz ve iki tane de mini kazıcı alındı. Parklarda ve fen işlerinde çalışmak üzere bir bom daha aldık. Bu araçlarımızı da önümüzdeki günlerde faaliyete koyacağız ve işlerimiz hızlanacak" dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2015, 11:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER