banner51

Karabağlar'da Eğitim Seferberliği

Karabağlar Belediyesi, ilçedeki öğrencilerin ücretsiz, kaliteli eğitim alması amacıyla kurduğu Karabağlar Eğitim Merkezi’nin (KARBEM) yeni şubesini Aydın Mahallesi’nde açacak. Aynı gün Aydın Çocuk Evi ve Aydın Semt Merkezi de hizmete girecek.

Karabağlar'da Eğitim Seferberliği
Karabağlar Belediyesi bünyesinde kurulan ve ilçede ikamet eden dar gelirli ailelerin çocuklarına hizmet veren Karabağlar Eğitim Merkezi’nin yeni şubesi Aydın Mahallesi’nde açılacak. 4 derslikten oluşacak olan eğitim merkezi bölgede ikamet eden vatandaşların çocuklarına hizmet verecek. Mahallede bulunan ve daha önce Park Bahçeler Müdürlüğü’nün kullandığı bina, belediye tarafından eğitim yuvasına dönüştürecek ve KARBEM’in yeni şubesi olarak faaliyet gösterecek. 2012-2013 eğitim öğretim yılından itibaren hizmet veren KARBEM, açılacak olan şubesiyle ilçede daha fazla öğrenciye ulaşmayı hedeflerken, açılış 20 Kasım Cuma günü saat 15.00’te gerçekleştirilecek.
 
Öte yandan Karabağlar Belediyesi, Aydın Çocuk Evi ve Aydın Semt Merkezi açılışını da aynı gün gerçekleştirerek sosyal projelerine yenilerini ekleyecek.
Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2015, 11:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER