banner9

Karabağlar Belediyesi İEF'de

Karabağlar Belediyesi bu yıl 85. kez kapılarını açan İzmir Enternasyonal Fuarı’nda 3 No’lu holde yerini aldı. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu da fuarın ana teması inovasyona uygun tasarımla yapılan standı ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti.

Karabağlar Belediyesi İEF'de
 
İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında Karabağlar Belediyesi, bu yıl 3 No’lu holde stant açtı. Toplam 100 metrekarelik alanda fuarın ana temasına uygun olarak yaptırılan standı gezen vatandaşlara, Karabağlar Belediyesi’nin yaptığı çalışmalar, Karabağlar dergileri ve broşürler dağıtıldı.
 
Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ve eşi Fügen Selvitopu, standı ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti, Karabağlar ile ilgili sorularına yanıt verdi. Göreve geldikleri günden bugüne kadar fuara çeşitli nedenlerden dolayı katılamadıklarını belirten Başkan Selvitopu, "Bundan sonra Karabağlar Belediyesi olarak her fuarda stant açacağız. Amacımız Karabağlar Belediyesi’nin şuana kadar yaptığı çalışmaları fuarı gezenlere aktarmak, projelerimizi tanıtmak ve belediyenin hangi faaliyetler içerisinde olduğunu halka anlatmak. Bu fuarın İzmir’e ve ilçemize faydası olacağına inanıyorum" dedi.
 
Karabağlar’da kurulan KAR-GÖNÜL kadınlarının yanı sıra, muhtarlar da standı ziyaret ederek Başkan Selvitopu ile buluştu. Başkan Selvitopu minikleri de unutmadı. Standı ziyaret eden çocuklara kitap ve oyuncak hediye ederek onları mutlu etti. Başkan Muhittin Selvitopu bir ara çevre ilçe belediye stantlarını da ziyaret etti.
Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2016, 13:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER