banner9

Karabağ'dan Zabıtaya Öneri

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Zabıta Teşkilatının 60. Kuruluşu yıl dönümünde zabıtalarla bir araya geldi. Başkan Karabağ, “İşinizin zor olduğunu biliyorum. Ancak şunu hiçbir zaman unutmayın. Vatandaş her zaman haklıdır. Biz onlara hizmet için buradayız. Bu yüzden yüzünüz hep gülsün. Bazı zamanlar tahrikler olacaktır. Ancak siz duruşunuzdan taviz yermeyin" dedi.

Karabağ'dan Zabıtaya Öneri
 
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, halkın sağlıklı ve güvenilir gıdalara ulaşmasını sağlamak, belediyenin koyduğu kuralları vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak ve kentin düzenini sağlamak için çalışan Bayraklı Zabıtası ile Havuz Kafe’deki kahvaltıda buluştu. İlçelerinde zabıta sayısının az olmasına karşın personelin özveri ile çalıştığını belirten Başkan Karabağ, “Belediye olarak bu alandaki çalışmalarda iyi bir noktada olduğumuzu ifade etmem gerek. Dışarıda bizi en çok siz temsil ediyorsunuz. Halk ve esnafla birebir temas halindesiniz. En ufak sertliğiniz, sinirli haliniz bize olumsuz olarak yansıyor. Ben işin iki tarafını gözlemleyebildiğim için anlayışla karşılıyorum. En zor işlerden birini yapıyorsunuz. Ortalama bir davranış sergilemek zorunda kalıyorsunuz. Vatandaşların şikayetlerini kısa sürede çözüme kavuşturmak önemli" dedi.
 
VATANDAŞI DİNLEYİN, YÜZÜNÜZ HEP GÜLSÜN
 
Zabıtanın işinden dolayı zaman zaman hedef haline geldiğini ifade eden Başkan Karabağ, “Ancak şunu hiçbir zaman unutmayın. Vatandaş her zaman haklıdır. Biz onlara hizmet için buradayız. Bu yüzden yüzünüz hep gülsün. Bazı zamanlar tahrikler olacaktır. Ancak siz duruşunuzdan taviz yermeyin. Zor bir yerde zabıtalık yapıyorsunuz. Belediye kurulduğunda kadrolu ve memur arkadaşlarla temizlik yaptık. Ben o günü unutmuş değilim. Vefalı olmak lazım! Görevlerinizi en güzel şekilde yapmaya devam edin. Özellikle yıkımlarda yaşadığınız zorluklara bizzat şahidiyim. İşiniz kolay değil. Ben sizi her koşulda anlıyorum. Benim ricam o vefa duygusunu biraz koruyalım. İşlerinizde kolaylıklar diliyorum" dedi.
Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2016, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER