banner9

Kampanyayla 2 Bin Parça Giysi Toplandı

İzmir’de, Güzelbahçe Eğitim Kültür ve Sanat Derneği ile TEOS Sakin Şehir Rotary Kulübü işbirliğiyle düzenlenen "Giymiyorsan giydir" adlı kampanyada, yaklaşık 2 bin parça giysi toplandı.

Kampanyayla 2 Bin Parça Giysi Toplandı
 
Proje koordinatörü Makbule Apaydın, amaçlarının ihtiyaç sahibi dar gelirli vatandaşları bir nebze olsun sevindirmek olduğunu belirterek, "Vatandaşlarımızın ihtiyaç fazlası giysi ve ayakkabılarını, ihtiyacı olan vatandaşlarımıza ulaştırmak için aracılık yapacağız diyerek yola çıktık ve çok güzel sonuç aldık. Topladığımız yaklaşık 2 bin parça giysiyi tasnif edip, yıkayıp, ütüledikten sonra Güzelbahçe Belediyesi’nin Sosyal Marketi’ne teslim ederek ilk kampanyamızı tamamlamış olduk. Buradan da ihtiyaç sahibi dar gelirli vatandaşlarımız ihtiyaçlarını karşılanmış olacak" dedi.
 
Makbule Apaydın, Güzelbahçe Eğitim Kültür ve Sanat Derneği başkan yardımcılığın yanı sıra Kent Konseyi Kadın Meclisi, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Güzelbahçe Şubesi’nde yöneticilik yapıyor ve İzmir İş Kadınları Derneği’nde (İZİKAD) ulusal proje geliştirme ve uluslarası ilişkiler komitelerinde görev alıyor.
Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2016, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER