banner51

'Kadınlar Filler Ve Saireler' İzmir'de

Başrollerinde Vahide Perçin, Yasemin Çonka, Açelya Topaloğlu’nun oynadığı "Kadınlar Filler ve Saireler" bu sezon son kez İzmir’de perde diyecek.

'Kadınlar Filler Ve Saireler' İzmir'de
 
Yunus Emre Gümüş’ün yazdığı, yapımcılığını Can Kahraman’ın, yönetmenliğini ise Özen Yula’nın üstlendiği ’Kadınlar Filler ve Saireler...’ adlı oyun, Sezon başında İzmir seyircisiyle buluşmuş, büyük ilgi görmüştü. Oyun, yoğun istek üzerine, 27 ve 28 Şubat tarihlerinde Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi’nde yeniden seyirciyle buluşacak. Kadınlar, İzmir’de bu sezon son kez perde diyecek. Oyunun biletleri Sahne Tozu Tiyatrosu Gişe- Konak AKM Gişe -Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu Gişe ve Biletix satış noktalarından alınabilir.
 
Komşu oldukları halde birbirine yabancı üç kadınının, komik ve trajik varoluş mücadelesini konu alan oyun, kadınların, erkeklerle ve yaşamla baş etme yöntemlerini mizahi ve vurucu bir dille anlatıyor. Hayatın akışında savrulan üç kadının, dertlerine ’kadınca’ çözüm arayışlarını sahneye taşıyan "Kadınlar Filler Ve Saireler…" birbirimize kenetlenmezsek olayların içinden çıkışımızın zor olduğunun altını kahkahayla çiziyor.
Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2017, 13:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER