banner9

İZTO'ya Güçlü Aday

İzmir iş dünyasının tanınmış isimlerinden eski Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, İzmir Ticaret Odası'nın Nisan ayındaki seçimleri öncesinde adaylığını resmen açıklayacak.

İZTO'ya Güçlü Aday

İzmir'de taşları yerinden oynatacak bir adaylık süreci yaşanıyor. İzmir iş dünyasının önde gelen isimlerinden olan ve daha önce Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı da yapmış olan Mahmut Özgener, Nisan ayında seçimleri gerçekleşecek olan İzmir Ticaret Odası Başkanlığı için resmen sahaya iniyor.

10 Ocak Çarşamba günü kahvaltılı bir basın toplantısıyla saat 11:00 itibariyle İzmir kamuoyuna seslenecek olan Özgener'in, yola hangi amaçla ve hedeflerle çıktığını açıklaması bekleniyor. 

İlk Ben HABER açıklamıştı

Öte yandan Mahmut Özgener'in adaylığı birçok basın kuruluşunda flaş gelişme olarak değerlendirilirken, Ben HABER ise bir kez daha gündemi birkaç adım önce yakalayıp okuyucularıyla buluşturma başarısını göstermiş oldu. Ben HABER'in 10 Kasım'da çıkan yeni sayısının manşetini oluşturan "Özgener İZTO'ya aday" başlığı böylelikle gerçekleşmiş oldu.

İşte o manşet ve haber;

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2018, 15:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER