banner51

İZSİAD, Ziyaretlerine Devam Ediyor

İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği ( İZSİAD ) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt ve Yönetim Kurulu üyeleri tüm hızıyla ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

İZSİAD, Ziyaretlerine Devam Ediyor
İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği ( İZSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt'un ve Yönetim Kurulu üyelerinden  Mukaddes Çelik, Cengiz Yavaş, Nilhan Antitoros, Öztürk Bağcı, Özgür Dökmetaş, Fulya Akgün'ün bu haftaki ziyaretleri İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Rebii Akdurak, İzmir İtalya Konsolosu Igor Dı Bernardını ve Milliyet Gazetesi Ege Bölge Temsilcisi Hamdi Türkmen'e oldu.
 
İzmir Ticaret Odasının çalışmaları hakkında bilgi veren Meclis Başkanı Rebii Akdurak İZSİAD Yönetim Kurulu'na  ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti. İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt ise, ziyaretlerinin aralıksız devam edeceğini belirtti ve sözlerine şöyle devam etti. " İZSİAD olarak yoğun bir tempo içerisindeyiz. Haftamızın neredeyse tamamını dernek çalışmalarına ayırıyoruz. Bu tempodan ben ve Yönetim Kurulu üyeleri oldukça memnun. İZSİAD güzel bir ailedir ve bu aileye laik olabilmek için bizlerde elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. " dedi. Ardından İtalya Konsolosu Igor Dı Bernardını ile görüşme yaptı. Yönetim Kurulu üyeleri firmaları hakkında bilgi verdi ve Igor Dı Bernardını'den vize işlemlerinin süreçleri ve İtalya'daki iş kolları hakkında bilgi aldı. Konsolosluktaki ziyaretinin hemen ardından haftalık gerçekleştirilen Yönetim Kurulu toplantısını Milliyet Gazetesi Ege Bölge Temsilcisi Hamdi Türkmen'in ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantı öncesi 2014 yılı dernek faaliyetleri hakkında kısaca bilgi veren Küçükkurt, " Çarşamba Toplantılarının düzenli devam ettiğini ve yaklaşan yerel seçimler nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkan Adaylarını davet ettiklerini bildirdi. Şubat ayı için Binali Yıldırım ile görüştüklerini ve teyid beklediklerini, Mart ayında ise Murat Taşer ve Aziz Kocaoğlu'nun kesin katılım göstereceklerini ifade etti. Yine Şubat ayında İzmir'e Katkı Ödülleri gecesini düzenleyeceklerini bildirdi. 
 
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2014, 16:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER