banner9

İZSİAD, İş Dünyasını Buluşturdu

İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) üyeleri, 2015'i, Kaya İzmir Thermal & Convention Otel'de düzenlenen geceyle uğurladı. Organizasyon, yaklaşık bin kişiyi buluşturdu.

İZSİAD, İş Dünyasını Buluşturdu
Gecede konuşan İZSİAD Başkanı Hasan Küçükkurt 2015'in acılarla, belirsiziklerle, sıkıntılı geçtiğini söyledi. Küçükkurt, “Yine de gelecek adına umutluyuz. El ele, sırt sırta çalışırsak, ortak aklı ve uzlaşmayı rehber edinirsek, farklılıklarımızın aslında en büyük zenginliğimiz olduğunu idrak edersek yarınlarımız çok daha güzel olacak. Kenetlenirsek kanatlanırız. Hepimiz için, ülkemiz ve milletimiz için mutlu, huzurlu, kazançlı, paylaşımcı, adaletli bir 2016 diliyorum"
 
Gecenin sponsorları Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak ve Özşanal Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Şanal adına kız Yeşim Turgut'a plaketlerini, CHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel, İZSİAD Başkanı Hasan Küçükkurt, İZSİAD Danışma Kurulu Başkanı Ayhan Baran, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sedat Şükrü Ünlütürk ile Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila verdi. 
 
TRT'nin deneyimli spikeri Murat Can Canbay'ın sunduğu gece, usta yorumcu Bülent Özdemir ve Hande'nin şarkılarıyla renklendi. 
Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2015, 11:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER