İzmirspor'da İlk Aday Gürkan

İZMİRSPOR’da 21 Mayıs’ta yapılacak olağan genel kurul öncesi eski yönetici Mustafa Gürkan, başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

İzmirspor'da İlk Aday Gürkan
 
İZMİRSPOR’da 21 Mayıs’ta yapılacak olağan genel kurul öncesi eski yönetici Mustafa Gürkan, başkanlığa aday olduğunu açıkladı. 2016’nın haziran ayındaki son kongrede Emin İşletir’le girdiği başkanlık yarışını 6 oyla kaybeden Ali Koyuncuoğlu’nun da desteğini alan Mustafa Gürkan, "Göreve gelirsek ve yeni sezonda takımı Bölgesel Amatör Lig’e çıkaramazsak istifa ederiz" dedi. Bu sezon Süper Amatör Küme’de Play-Off’ta elenen lacivert-beyazlı kulübün durumundan utandığını dile getiren Mustafa Gürkan, "İçler acısı bir durumdayız, temiz bir sayfa açmak istiyoruz. Herkesi kucaklamak için göreve talibiz" diye konuştu.
 
Eski başkanlardan Cemal Dönmez’in ekibinde 1997-2001 yılları arasında ve son olarak 2013’te başkan yardımcısı olarak görev aldığını hatırlatan Gürkan şöyle devam etti: "Seçilirsek Bölgesel Amatör Lig’den bir takımın yarışmacı haklarını satın alma düşüncemiz de var. Sponsorluk konusunda da görüşmeler yapıyoruz. Kulübün mali durumu çok kötü değil. Göreve gelirsek ekenomik sorun yaşanmayacak. İnciraltı Tesisleri’ni muhafaza edip, bakımını en iyi şekilde yapacağız. A takımın sportif başarısı için tüm planları yaptık. İzmirspor Emin İşletir başkanlığında hiçbir zaman başarılı olamadı. Bu yüzden adayız." 
Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2017, 12:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER