İzmirliler Müjde Yağışlar Bitiyor!

Yaklaşık bir haftadır İzmir'i etkisi altına alan sağanak ve gökgürültülü yağışlar yarından itibaren yerini güneşli havaya bırakıyor. Sağanak yağışların sona ermesiyle birlikte hava sıcaklıkları da 4-5 derece artacak.

İzmirliler Müjde Yağışlar Bitiyor!

İzmirlilere müjdeli haber bugün meteoroloji'den geldi. Türkiye'yi ve İzmir'i etkisi altına alan gökgürültülü ve sağanak yağışlar yarından itibaren yerini güneşli havaya bırakıyor. 

Yaklaşık bir haftadır aralıksız devam eden sağanak yağışlar kenti adeta esir aldı. Haziran ayında olmamıza rağmen yağışların şiddetli bir şekilde devam etmesi vatandaşı da zor durumda bıraktı. 

İzmir Valiliği bugün vatandaşı sağanak yağışa ve ortaya çıkacak olumsuzluklara karşı bir kez daha uyardı. Akşam saatlerinde başlayan yağış akıllara bu haftada mı yağışlı geçecek? Sorusunu getirdi. Fakat sağanak yağış bu gece itibariyle kenti terk ediyor. 

Çarşamba günü (yarın) hava sıcaklığı 32 dereceyi gösterecek ve özlediğimiz yaz mevsimine sıkı bir giriş yapacağız. Yarından itibaren evden çıkarken yanınıza gözlük ve şapka almayı unutmayın. 

İŞTE İZMİR İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2014, 17:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER