İzmirli Sanatçı ve Yazarlarla Buluşacak!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 21 Şubat Cumartesi günü İzmirli sanatçı ve yazarlarla buluşacak. Toplantıya Meltem Cumbul, Ece Temelkuran, Vahide Gördüm, Oruç Arıoba, Nalan Altınörs, Çağan Irmak da katılacak.

İzmirli Sanatçı ve Yazarlarla Buluşacak!

CHP'nin sanatçılarla buluşması, cumartesi günü İzmir'le sürecek. CHP Genel Başkan Yardımcısı Ercan Karakaş ile CHP İzmir Milletvekili Alaattin Yüksel'in hazırladığı programa göre CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, saat 15.00'te tarihi Havagazı Fabrikası'nda sanatçılarla görüşme yapacak.

Yaklaşık iki saat sürmesi beklenen basına kapalı toplantıda Kılıçdaroğlu, 7 Haziran genel seçimleri öncesi hazırlanacak seçim bildirgesi için sanatçıların görüşlerini alacak.

Toplantıya Ece Temelkuran, Çağan Irmak, Vahide Gördüm, Rengin Gökmen, Meltem Cumbul, Nalan Altınörs, Hakan Aysev, Zeynep Acar, Saime Cantürk, Namık Kuyumcu, Tuğrul Keskin, Filiz Pelit, Hidayet Karakuş, Hüseyin Yurttaş, Maria Rita Epik, Oruç Arıoba, Beyhan Livaneli'nin de aralarında olduğu yazar ve sanatçılar, kültür ve sanat vakfı temsilcileri katılacak.

Kılıçdaroğlu, sanatçılarla akşam da aynı yerde verilecek kokteyle bir araya gelecek. 

 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 15:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER