İzmirli Fenerbahçeliler Kahvaltıda Buluştu

Fenerbahçe Spor Kulübü İzmir Şubesi tarafından Tarihi Havagazı Fabrikası’nda düzenlenen kahvaltı etkinliği İzmirli Fenerbahçelileri buluşturdu.

İzmirli Fenerbahçeliler Kahvaltıda Buluştu
 
Tarihi Havagazı Fabrikası’nda gerçekleştirilen etkinlik, Fenerbahçeliler ilgi gördü. Etkinliğe, kulüp yönetiminden Başkan Vekili Mithat Yenigün ve Yönetim Kurulu Danışmanı Vedat Olcay’ın da aralarında bulunduğu 320 kişi katıldı. Başkan Vekili Mithat Yenigün, Fenerbahçe’de Hedef 1 Milyon Üye ve Yandex projelerinin yanı sıra yeni projelerin gerçekleştirileceğini belirtti. Taraflara, şubenin yalnız bırakılmaması ve Fenerbahçe İzmir Şubesi’ne yeni üyelerin katılması için destek istediklerini iletti. İzmir’de Fenerbahçe’nin büyük bir potansiyeli olduğunu belirten Mithat Yenigün, "Etkinliğin büyük ilgi görmesinden dolayı çok mutluyuz, bu gibi etkinlikler tekrarlanacak" diye konuştu. Kadın taraftarların da yüksek katılım gösterdiğine dikkat çeken Yenigün, "Kadın taraftarımızı yönetimde de görmek istiyoruz" dedi.
 
Fenerbahçe İzmir Şube Başkanı Hüseyin Canpolat da konuşmasında Hedef 1 Milyon Üye projesinin önemine değinerek, "Bu proje taraftara seçme ve seçilme hakkı vermiştir. Şubeler 200 temsilci üye ile bir delege çıkarma hakkına sahiptir. Bu delegeler kongrede oy kullanma, merkez yönetime girme hatta başkan olma hakkına sahiptir. Oluşan bu büyük topluluk, birçok marka ve kuruluşun Fenerbahçe’ye reklam yatırımları yapmasının önünü açacaktır ve yatırım kuruluşları Fenerbahçe’nin network ağından pay almak için kulübe büyük yatırım yapacaktır" dedi.
Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2015, 12:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER