'İzmir'in Ortasında Bir Vaha'

Begüm Yaraş tarafından İzmirliler ile buluşturulan B. Equine Binicilik Tesisleri, açılışa katılan davetlilerden tam not aldı. İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Hasan Küçükkurt tesis için “İzmir'in böyle bir tesise ihtiyacı vardı.” dedi.

Burak Cilasun / Ben TV
 
Açılışında İzmir'in önde gelen isimlerini buluşturan B. Equine Binicilik Tesisleri, davetlilerden tam not aldı. 
 
 
Açılışa katılan isimler oluşturulan tesisi çok başarılı bulduklarını belirtirken görüşlerse şu şekilde oldu:
 
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila: İzmir'imizde böyle bir tesisin olması büyük bir kazanç. Ben atları çok seviyorum. İnsanın hayal edebileceğinin ötesinde bir tesis olmuş. At sevgisinin aşılanacağı bir yer olmuş. 
 
Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş: İnsanı rahatlatan, feraha ulaştırıp mutlu eden bir yer. Her yaştan insanların atla birlikte spor yapabilecek olması çok güzel. Otistik çocuklara yönelik at binme dersleri var ve onlar için iyi bir rehabilitasyon. Sosyal projeler için, keyifli zaman geçirmek için İzmir'in ortasında bir vaha.
 
CHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel: Olağanüstü güzel bir yer yapılmış. Birbirinden güzel, muhteşem atlar var. Benim de çocukluğumdan at biniciliğim vardır. En kısa zamanda gelip burada denemek istiyorum. 
 
İZSİAD Başkanı Hasan Küçükkurt: Burada paranın ötesinde sevgiyle, aşkla, emekle harmanlanmış bir iş var. Çok beğendim. Yeri de güzel seçilmiş. 3-5 ayda yapılacak bir yer değil burası. izmir'in böyle bir yere ihtiyacı vardı. Yaraş ailesini tebrik ediyorum.
 
Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak: Yaraş ailesini bir Narlıdereli olarak tebrik ediyorum. Benim çocuklarım da ata çok meraklı. Evimizin önünde Çok güzel bir tesis olmuş. İzmir adına çok sevindirici bir gelişme oldu.
Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2016, 15:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER