İzmir'in En İyi Tenisçileri Belirlenecek

Dünden bu güne İzmir’in sosyal ve sportif hayatına yön vermiş olan köklü tenis kulübü Küçük Kulüp’te 9 Eylül- 21 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek 9 Eylül Kupası’nda İzmir’in en iyi tenisçileri belirlenecek.

İzmir'in En İyi Tenisçileri Belirlenecek

Açık kategoride oynanacak tek erkekler, tek bayanlar ve karışık çiftler karşılaşmalarında rekor katılım bekleniyor.

25 senedir düzenlenen turnuvanın kapsamı geliştirilerek bu sene karışık çiftler kategorisinin yanısıra tek bayanlar ve tek erkekler kategorileri de eklendi ve turnuvanın adı da 9 Eylül Kupası olarak değiştirildi.

Turnuvada tenisçileri ayriyeten büyük bir sürpriz bekliyor. Katılımcılar gerçekleştirilecek kurada bir motosiklet ve sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacak.

Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik: “25 senedir büyük bir mutlulukla gerçekleştirdiğimiz turnuvamız şimdi daha da heyecanlı ve iddialı bir organizasyona dönüştürmek hedefindeyiz. Turnuvamızı güzel İzmir’imize adamak istedik ve İzmir’in kurtuluş gününde başlatmayı hedefledik. “İzmir Şampiyonunu Arıyor” sloganıyla yola çıkarak ne yaş ne klasman sınırlaması koyarak İzmir’in en iyilerini belirlemek istiyoruz. Turnuvanın keyifli ve çekişmeli maçlara ev sahipliği yapacağına eminim. Turnuva katılımcıları arasından yapılacak çekilişle sürpriz hediyelerimiz ile birlikte büyük ödülümüz bir motosiklet olacak. Tüm İzmirli tenisçileri turnuvamıza katılmaya ve tüm tenis severleri de maçlarımızı izlemeye davet ediyoruz.” dedi

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2017, 13:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER