İzmir'e Yıldırım Ziyaret

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, cumartesi ve pazar günü İzmir’de başarılı öğrencilere bisiklet dağıtacak, gençlerle ’Yeni Türkiye’yi konuşacak. Ödemiş’e doğalgaz verilmesini sağlayacak boru hattının kaynağını yapacak, Beydağ’da köy düğününe katılacak.

İzmir'e Yıldırım Ziyaret
 
Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, hafta sonunu seçim bölgesi İzmir’de geçirecek.
 
Yıldırım, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olan cumartesi günü Milli Eğitim İl Müdürlüğü ile Halk Sağlığı İl Müdürlüğü’nün saat 13.30’da Karşıyaka Anayasa Meydanı’nda, ardından Karabağlar Limontepe’de Seniye-Hasan Saray İlkokulu’nda düzenlenecek törenlerde başarılı ve dar gelirli toplam bin 400 öğrenciye bisiklet dağıtacak.
 
Karabağlar’da muhtarlar ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle Akevler Konyalı Lokantası’nda biraraya gelecek olan Bakan Yıldırım, akşam da Balçova’da üniversiteli gençlerle buluşacak, "Gençler ve Yeni Türkiye" konulu söyleşi yapacak. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım, pazar günü Ödemiş’e verilecek doğalgaz için çelik boruya altın kaynak yapacak, 235 kişinin çalıştığı Ödemiş Çağrı Merkezi’ni ziyaret edecek, Ödemiş’in 99 mahalle muhtarıyla öğle yemeği yiyerek, sorunlarını dinleyecek.
 
Bakan Yıldırım, Beydağ’da bir partilinin köy düğününe konuk olacak, akşam saatlerinde de kentten ayrılacak.
Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2016, 14:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER