'İzmir'e Hizmet Etmekten Vazgeçmeyeceğim'

Miliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir 1’inci bölge 2’nci sıra milletvekili adayı Senem Kılıç, İzmir’i seçimden seçime hatırlamadıklarını, İzmir’e hizmet etmek için de oy verilmesi şartı koşmadıklarını söyledi. İzmir’de yaşayan, ailesini kuran burada kazanıp burada harcayan bir insan olarak, İzmir’in evi olduğunu vurgulayan Kılıç, “İnsanlar, nasıl evini ve ailesini koşulsuz seviyorsa, ben de her ne olursa olsun İzmir’e hizmet etmekten vazgeçmeyeceğim" dedi.

'İzmir'e Hizmet Etmekten Vazgeçmeyeceğim'
Önemli olanın, geçici değil kalıcı hizmet üretebilmek olduğuna değinen Senem Kılıç, “Ülkemizin geleceği için bütün İzmirliler’i milliyetçi olmaya ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy vermeye davet ediyorum" dedi. Seçim kampanyalarında dinin istismar edilmesine parti olarak sonuna kadar karşı olduklarının altını çizen Kılıç, milletin küçük parçalara ayrılarak ötekileştirilmesini ve herkesin herkese düşman hale getirilmesini kaygıyla izlediklerini dile getirdi. Ötekileştirmeden İzmirliler’in de nasibini aldığını ve İzmir’i İzmir yapan değerlerin aşağılanarak yok sayıldığını savunan Senem Kılıç, sözlerine şöyle devam etti:
 
"İzmirli olmak, İzmir’i İzmir yapan değerlere sahip çıkmaktır. Ancak görüyoruz ki, İzmir’i temsil etmeye talip olanların, başta İzmir’in değerleriyle sorunları var. Sevgileri, gelip geçici ve şartlı. Bize oy verirseniz sizi severiz, vermezseniz ne hizmet getiririz, ne de hizmet gelmesine izin veririz zihniyetine sahipler. ’Bize oy vermezseniz İzmir’i kaderine terk ederiz’ diyenlerin, her seçim geldiğinde İzmirli’nin karşısına çıkıp oy istemesi ise ayrı bir vaka. Biz, Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönül vermiş İzmirliler olarak her şeyden önce tüm hemşerilerimizin değerlerine ve görüşlerine saygı duyulmasını önemsiyoruz. İzmir’i sevmenin koşulunun olmadığını, gerçek bir İzmirli’nin her ne olursa olsun İzmir’i gönülden sevmekten vazgeçemeyeceğini ve İzmir’ine dil uzatanları da İzmirli olarak görmediğini biliyoruz."
Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2015, 12:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER