banner9

İzmir'de Törenler İptal

Ankara’daki barış mitingine yapılan bombalı saldırıda çok sayıda kişi yaşamını yitirdi. İGC ve Karşıyaka Belediyesi Basın Özgürlüğü Ödül Töreni’nin ertelendiğini duyurdu. Büyükşehir Belediyesi de iskele programını iptal etti.

İzmir'de Törenler İptal
Ankara’da çok sayıda parti ve STK’nın katılımıyla yapılacak barış mitingi öncesi yapılan bombası saldırı tüm yurdu yasa boğdu.
 
İzmir Gazeteciler Cemiyeti ve Karşıyaka Belediyesi işbirliğiyle yapılacak Basın Özgürlüğü Töreni iptal edildi. Açıklamada, “Bugün saat 20.00'de yapılacak olan Basın Özgürlüğü Ödül Töreni, Ankara'da meydana gelen ve çok sayıda vatandaşımızın ölümüyle sonuçlanan patlama nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiştir” denildi.
 
BÜYÜKŞEHİR DE İPTAL ETTİ 
 
İzmir Büyükşehir Belediyesi de kıyı şeridinde hizmete alınan 5 yeni iskelede yapılacak etkinliğin iptal edildiğini duyurdu. Açıklamada, “Karataş-Üçkuyular arasındaki kıyı şeridinde yapılarak hizmete sunulan 5 ahşap iskelede bugün saat 17.30’da İzmir Büyükşehir belediye başkanı Aziz Kocaoğlu’nun da katılımıyla gerçekleşeceğini duyurduğumuz etkinlik programı Ankara’da meydana gelen menfur saldırı nedeniyle iptal edilmiştir” denildi.
Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2015, 15:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER