İzmir'de Moda İçin Geri Sayım

Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD), Ege İhracatçı Birlikleri ve Rönesans Ajans işbirliğinde 2-4 Aralık tarihleri arasında İzmir Arena’da düzenlenecek olan "İzmir Fashion Week" için geri sayım başladı.

İzmir'de Moda İçin Geri Sayım

İzmir Fashion Week ile ilgili bilgilendirme toplantısı İzmir Arena’da gerçekleştirildi. EGSD Başkanı Mukadder Özden ile Rönesans Ajans Sahibi Koregraf Akif Örük organizasyon hakkında bilgi verirken, defile gerçekleştirecek olan firma temsilcileri ve tasarımcılar da toplantıda yer aldı.

EGSD, Ege İhracatçı Birlikleri ve Rönesans Ajans işbirliğinde gerçekleştirilecek “İzmir Fashion Week"te ünlü tasarımcılar ile firmaların yeni sezon kreasyonlarını sergileyeceklerini belirten EGSD Başkanı Mukadder Özden, İzmir Arena’da saat 17.00 -19.00-21.00’de, günde üç seans olarak planlanan defilelerin yanı sıra tasarımcıların da stant açarak İzmirli modaseverlerle buluşacağını söyledi. Organizasyon boyunca defilelerin yanı sıra, moda sektöründen uzmanların katılacağı söyleşiler, seminerler, canlı performanslar, konserler ve workshop çalışmalarının gerçekleştirileceği bilgisini veren Özden, İzmir Fashion Week kapsamında Loft, Nazlı Terzioğlu, Günce Küçük, Spazio, Murat Acar, Yiğit Eryendi ve İzmir Ekonomi Üniversitesi GSF Tasarım Bölümü’nün gerçekleştireceği defilelere tüm modaseverleri davet ediyoruz" diye konuştu.
 
"İZMİRLİLERİ BEKLİYORUZ2
 
Rönesans Ajans Sahibi Akif Örük ise güzel bir etkinlik hazırladıklarını belirterek, modanın kalbinin 3 gün boyunca İzmir’de atacağını söyledi. Tasarımcıların sürpriz defilelere imza atacağını dile getiren Örük, "İzmir’de bu tip organizasyonları yapmak zordur. Ama biz firmalarımızın ve kurumlarımızın desteği ile güzel bir projeyi hayata geçireceğiz. Üç gün boyunca sürecek etkinliğimize İzmirlileri bekliyoruz" dedi.
 
Saç tasarımlarının İzmir Artistik Kuaförler Kulübü tarafından yapılacağı Arkas Otomotiv’in de sponsorlar arasında yer aldığı organizasyona, Dora Magazin, Klass Magazin, Haber Türk, Milliyet ve Posta basın desteği verecek.
Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2015, 14:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER