'İzmir'de Hedefimiz 1 Milyon Oy'

AK Parti İzmir 1. bölge milletvekili adayı Necip Kalkan, Karabağlar’da Bayburt Hemşeri Derneği’ni ziyaret etti, “İzmir’de hedefimiz 1 milyon oy. Milletvekili sayımız tek başına iktidar için çok önemli" dedi.

'İzmir'de Hedefimiz 1 Milyon Oy'
AK Partinin 13 yıllık iktidarının ardından tek başına iktidar olamadığı 7 Haziran seçimleri sonrası Türkiye’de güven ortamının sarsılmaya çalışıldığını belirten Kalkan, "Türkiye’de koalisyonlar yürümedi. Devlet sahipsiz kalamaz. Tekrar seçime gittik. 1 Kasım’dan sonra istikrarın devam etmesi için iyi düşünün. Meselemiz memleket meselesi. Bu seçim hiçbir seçimle mukayese edilemez. Ülkemizin üzerine hem içerde hem de dışarda oynanan oyunları bozmak için 1 Kasım’da AK Parti tek başına iktidar gelecektir" diye konuştu.
 
Son dönemde yaşanan terör olaylarına tepki gösteren Kalkan, "Türkiye’de yaşayan tüm vatandaşlarımız bayrağımızın altında birlik beraberlik ve kardeşlik içinde yaşamaktadır. Biz bu ülkeyi böldürmeyeceğiz" diye konuştu. Türkiye’de üniversitelerden her yıl 750 bin kişinin mezun olduğunu vurgulayan Kalkan, "Türkiye’de 18 milyon öğrenci var. Türkiye’nin kuyusunu kazmaya çalışanların nüfusundan çok bizim okuyan genç nüfusumuz var. Bu oyunların sebebi de dış güçlerin güçlü bir Türkiye istememesi. Onların sömürüsüne müsaade edecek Türkiye’yi bulamazlar. Bu ülkenin kalkınması istikrardan geçecek. İstikrar da üniversiteden mezun olan gençlerimiz iş ve söz sahibi olmasıyla gerçekleşecek. Bu da yeni yatırımlar ve istikrarla gerçekleşecek. Kalkınmanın ve güven ortamı oluşacak. Bunun içinde AK Parti’yi tek başına iktidar yapacağız" dedi.
Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2015, 13:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER