banner9

İzmir'de Farklı Karşılama

Son yıllarda ülkemizde adı sıkça duyulan Drone, bu kez bir milletvekili karşılamasında kullanıldı.

İzmir'de Farklı Karşılama

AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, Konak'ta partilileri tarafından, üzerinde "Hoşgeldiniz yazılı" fotokopter uçurularak karşılandı. Partisinin MKYK'sına yedek seçilen Kaya, 9 Şubat'taki toplantıya asil üye olarak katılacak.

İzmir'de ilçe başkanlıklarını ziyaret ederek vatandaşın derdini dinleyen AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya'ya partisinin Konak İlçe Başkanlığı'nda fotokopter sürprizi ile karşılandı. "Sayın vekilimiz Konak'a hoşgeldin" yazılı pankartın asılı olduğu fotokopter görüşmeler sırasında, parti binasının bulunduğu Basmane Meydanı'nda uçtu. Fotokopteri pencereden gören Kaya, "Çiçek, tatlı ve pastayla çok karşılandım ama ilk kez fotokopterle karşılanıyorum. Çok şaşırdım ama hoş bir sürpriz oldu" diyerek, teşkilata teşekkür etti. Kaya, vatandaşın sorunlarının çoğunun yerel yönetimlerle ilgili olduğunu öne sürerek, "Kiminin parkı yok, kiminin suyu kesik, ulaşım sıkıntısı, patlayan su boruları vatandaşın en büyük derdi" dedi. 
 
MKYK ÜYESİ OLDU
 
AK Parti İzmir Milletvekili Kaya, 9 Şubat'ta yapılacak AK Parti Merkez Karar ve Yürütme Kurulu (MKYK) toplantısına asil üye olarak katılacak. MKYK'nın yedek listesinde yer alan AK Parti İstanbul Milletvekili Alev Dedegil'in Cumhurbaşkanı Danışmanı olmasıyla boşalan koltuğuna oturacak.
Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2016, 10:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER