İzmir'de Bir İlk!

İzmir Atlıspor kulübü İzmir'de ilk kez düzenlenecek 49. Atatürk Kupası ve Cumhuriyet Kupası'na ev sahipliği yapacak. İzmir Atlıspor Kulübü Genel Sekreteri Adnan Tokdemir kupalar öncesi BEN TV'ye bilgilendirmede bulundu.

İzmir Atlıspor Kulübü, yarın başlayacak ve İzmir'de ilk kez düzenlenecek 49. Atatürk Kupası'nın ardından Cumhuriyet Kupası binicilik mücadelelerine ev sahipliği yapacak.
 
İzmir'de ilk kez düzenlenecek 49. Atatürk Kupası yarınki mücadelelerle başlayacak. Toplam 16 yarışın yapılacağı kupada ilk gün 3 teşvik yarışının yanı sıra Türkiye Biniclik Federasyonu (TBF) ve İzmir Atlıspor Kupası mücadeleleri yapılacak. Bir gün sonra TBF, TSYD, Anemon Otel ve İnönü Kupası'nda dereceye girenler belli olacak. Atatük kupası öncesi BEN TV Mikrofonlarına açıklamalarda bulunan İzmir Atlıspor Kulübü Genel Sekreteri Adnan Tokdemir yarışmalarla ilgili bilgi verdi. Öte yandan 23 Ekim Perşembe günü başlayacak Cumhuriyet Kupası mücadeleleri ise pazar günü sona erecek.
 
Organizasyonun son gününde Ege At "Kurtuluş Kupası", "Çağdaş Uygarlık Kupası", "Barış Kupası" ve "Cumhuriyet Kupası" mücadeleleri yapılacak. 
 
Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2014, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER