banner51

'İzmir Körfezi'ni Fuar'a Getirdi

Ege-Koop’un, Çiğli’de kuracağı 13.Onur Projesi “EGE-KOOP İZMİR KÖRFEZİ EVLERİ PROJESİ” ile 85. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda yatırımcıların ve yurttaşların akın ettiği adres oldu. Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, 32 yıldır bu kente yaptıklarının karşılığını, Fuar 1 Nolu Hol’de gördükleri ilgiye yansıdığını ve bunun gururunu yaşadıklarını söyledi.

'İzmir Körfezi'ni Fuar'a Getirdi

32 yıldır 12 farklı planlı kent ve yaşanabilir 30 bin konutu İzmir’e kazandıran ve Ege-Koop, Ana teması inovasyon – yenilik/yenilenme olarak belirlenen 85.İzmir Enternasyonal Fuarı’na yeni projeleriyle katılıyor. İzmir’de 200 milyar dolar yatırımın yönlendiricisi konumundaki Ege-Koop, çok özel tasarlanmış mimarisi ve kalitesi ile İzmir Körfezi Evleri Projesi’ni Fuar 1 Nolu Hol’deki standında ziyaretçilere tanıtıyor.

Pek çok projenin ilk tanıtımını yaptıkları yer olan İzmir Fuarı’nın, Ege-Koop için özel bir yeri olduğuna değinen Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, “13. onur projemiz 400 konutluk “EGE-KOOP İZMİR KÖRFEZİ EVLERİ PROJESİ”, fuar katılımcılarından yoğun ilgi görüyor. Bilgi almak için gelen vatandaşlarımız, Ege-Koop’u ve projelerini özlediklerini ifade ediyorlar. Onların bu özlemleri bizim için gurur kaynağı. İşte Çiğli’deki yeni projemizle nihayet bu özlemi bitiriyoruz” dedi.

SEKTÖRE YENİ SOLUK

“Bu çatının altında güven var” felsefesi ile yola devam ettiklerini vurgulayan Hüseyin Aslan, Fuar 1 No’lu holdeki Ege-Koop standında profesyonel tanıtım ekipleriyle, İzmir konut sektörüne yeni bir soluk getirecek yeni projelerini tanıtmanın onurunu yaşadıklarını kaydetti.

İş dünyasından yerel yönetimlere, yatırımcılardan konut sahibi olmak isteyen ailelere her kesimden yurttaşlara

“EGE-KOOP İZMİR KÖRFEZİ EVLERİ PROJESİ"nin detayları hakkında bilgi verdiklerini anlatan Aslan, şöyle konuştu: “Projemiz, bugün İzmir’in muhtelif yerlerinde metrekaresi 8-9 bin liraya alıcı bulan konutlardan daha kaliteli bir proje olacak. Çevre Yolu, Mavişehir’e komşu ve İstanbul-İzmir Otoyolu güzergahında yer alacak yeni projemize katılan yurttaşlarımız, İzmir’e hangi cepheden bakılırsa bakılsın; deniz, körfez ve ormanla kucaklaşacak bir kentte yaşama olanağına kavuşacak. 2+1 ve 3+1’de üç ayrı tip projemiz görücüye çıktı. 3+1 dubleks projeler tükendi. Hatta lansman fiyatlarıyla duyurduğumuz diğer dairelerimizde de sınırlı sayıda yerimiz kaldı.”

YENİ PROJELER YENİ UMUTLAR

Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, Ege-Koop’un sadece İzmir’de değil, Ege’de de gücünü göstereceğini belirterek, “Turgutlu Prestij Konutları” projesiyle bu kez Turgutlu’ya canlı, doyumsuz ve renkli bir yaşam fırsatı sunacaklarını söyledi. Aslan, “Ege Bölgesi’nin ilk ve modern toplu işyeri projesini de bu yıl içinde sürpriz bir ilçemizde başlatmayı planlıyoruz. Sanayi ve üniversite kenti Uşak’ta da çok özel bir projemizin müjdesini 85. Fuar’ın uğuruna inanarak, tüm yurttaşlarımıza duyurmak isterim” diye konuştu.

Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, Fuar 1 Nolu Hol’deki Ege-Koop standında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) Başkanı ve İzmir Ekonomi Kalkınma Kurulu Başkanı Betül Elmasoğlu, Ege Giyim Sanayicileri Derneği Başkanı Mukadder Özden, İzmir İş Dünyası Derneği Başkanı Feyyaz Sungur, Tüm Bürokratlar ve İşadamları Federasyon Başkanı ,Tüm Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Zerrin Tuncel ve çok sayıda sektör temsilcisine bilgi verdi.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2016, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER