banner51

İzmir Fenerbahçeliler Hızlı Başladı!

3. görev dönemine olağan üstü genel kurul ile seçilen Cem Çalışkan başkanlığındaki İzmir Fenerbahçeliler Derneği Yönetimi genel kurulda söz verdiği hizmetlere başladı.

İzmir Fenerbahçeliler Hızlı Başladı!
Genel kurulun hemen ardından gerçekleşen toplantılarda üyelik konusunun ele alındığını ve çalışmalarının bu doğrultuda olacağını bahseden başkan Çalışkan, ayrıca dernek binamızın restorasyon çalışmalarına da hız verildiğini anlattı. “Yönetime katılan yeni arkadaşlarımızında katılımı ve katkıları ile uzun yıllardır yaşamadığımız bir sinerji ortamını yakaladık. Herkes çok hevesli ve bu enerjiyi kaybetmek istemiyoruz.” dedi.
 
Gerçekleşen son yönetim kurulu toplantısında; onkoloji hastası çocukların ziyaret edilmesi, protokol ziyaretleri, üye işyerleri ile indirim kampanyaları çalışmaları gibi bir çok projeyi hayata geçirmeye hazırlanan yönetim aynı zamanda bir çok ünlü ismi de dernek çatısı altına getirmeye hazırlanıyor. 
 
Uğur Dündar ile Galibiyet Özçekimi
 
İstanbul’dan sıkıldığını ve her fırsatta İzmir’e yerleşmeyi istediğini söyleyen duayen gazeteci Uğur Dündar İzmir Fenerbahçeliler Derneği’nin misafiri oldu. Dernek lokalinin adet tıka basa dolduğu ve ayakta kalanların olduğu Beşiktaş maçını dernek lokalinde izleyen Uğur Dündar taraftarların yoğun ilgisi ile karşılaştı ve yeni yönetime başarılar dileyerek selfie çekildi.
 
Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER