İzmir Enternasyonal Fuarı Sona Erdi

BU yıl 86’ncısı düzenlenen ve 18 Ağutos’ta kapılarını ziyaretçilere açan İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) pazar günü kapandı. Son günü de oldukça kalabalık Geçen 18 Ağustos’ta, ’enerji ve inovasyon’ temasıyla açılan İEF, Pazar günü sona erdi. İzmirliler, ünlü sanatçı Candan Erçetin’in konseriyle fuarın son gününde de doyasıya eğlendi. Konser bitiminde ise fuar çıkış kapılarında yoğunluk yaşandı.

İzmir Enternasyonal Fuarı Sona Erdi
 
Giriş ve çıkışlarda fuarın en çok kullanılan 9 Eylül Kapısı'nda, ziyaretçiler zorlukla ilerleyebildi. 9 Eylül Kapısı önünde bulunan Mürselpaşa Bulvarı ışıklarında, yolun karşısına geçmek isteyen vatandaşlar ise araç trafiğini aksattı.
 
Kendilerine kırmızı ışık yanmasına rağmen yolun karşısına geçmekte ısrar eden vatandaşlar ile araç sürücüleri arasında tartışma yaşandı. Metro istasyonlarında da durum farklı değildi.
 
Özellikle Basmane İstasyonu'nda konserlerin sona erdiği saat 23.00'dan sonra evlerine gitmek isteyen vatandaşlar, izdiham yarattı. Oyuncak ve hediyelik eşya satan işportacılar da, Basmane Metro İstasyonu çıkışında tezgah kurarak bu yoğunluğu değerlendirdi.
Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2017, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER