İZİKAD'dan Birlik ve Beraberlik Mesajı

İZİKAD yeni üyeler ile büyümeye devam ediyor.

İZİKAD'dan Birlik ve Beraberlik Mesajı

İzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Huriye Serter, son dönemde artan terör olayları Türkiye’nin birlik ve beraberliğini bozamayacağını belirterek, güçlü bir ülke olarak bunların üstesinden geleceklerini söyledi.

İZİKAD Haziran ayı üye toplantısı Swissotel Büyük Efes’te yapıldı. Yeni  üyelere rozetlerinin de takıldığı toplantıda ESSİ  Kurucusu  ve İZİKAD Yönetim Kurulu Üyesi   Zübeyde Nacar ile  Dr. Hale Hepçimen konuk konuşmacı olarak katıldı. Nacar ve Hepçimen üyelere alanları ile ilgili olarak bilgilendirme yaparak sorularını yanıtladı.

Sıkıntıların  üstesinden geleceğiz

Toplantıda konuşan İZİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Huriye Serter, ülke gündemini değerlendirerek, son yaşanan terör olaylarının Türkiye’nin birlik ve beraberliğini bozamayacağını söyledi. Ülkenin bulunduğu coğrafya ve uygulanan politikalar nedeniyle son günlerde sıkıntılı günler geçirdiğine işaret eden Serter, “Ülkemizin geleceği ile ilgili ne yazık ki farklı planların gündemde olduğunu görüyoruz. Biz yedi düvelle savaşarak ulusal bağımsız mücadelesi ile ülkesini kazanmış bir milletin torunlarıyız. Bütün bunlar bizi yıldırmayacaktır. Her zamankinden çok birbirimize bağlanarak ve daha çok çalışarak bu sıkıntıların üstesinden geleceğiz” dedi.

İZİKAD emin adımlarla büyüyor

Bugün burada konuşmacı olarak toplantımıza katılan Yönetim Kurulu Üyemiz Sevgili Zübeyde Nacar’ın  vizyon sahibi ve inovasyona önem veren başarılı bir girişimci olduğunu belirten Serter, kendisinden kadın girişimciliğin ne demek olduğunu öğrendiklerini söyledi. Serter,  Dr.  Hale Hepçimen’in de , daha sağlıklı uygulamalar için Essi poliklinik hizmetlerinden nasıl yararlanılacağını paylaştığını kaydetti. Serter, her iki üyeye de teşekkür plaketlerini takdim etti.

Ayrıca  İZİKAD'a katılan 3 yeni üyenin de rozetlerini takan Serter  "İZİKAD emin adımlarla büyüyor" daha nitelikli üyeler ve nitelikli hizmetlerimizle kadınlar için elimizin yettiği yere kadar çalışmaya devam edeceğiz diyerek yeni üyelere "hoş geldiniz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2016, 10:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER