İZİAD İftar Davetinde Buluştu

İzmir İş Adamları Derneği (İZİAD), Swiss Otel’de, düzenlediği iftar yemeğinde, iş dünyasının temsilcilerini bir araya getirdi.

İZİAD İftar Davetinde Buluştu
İftar davetine Rixos Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, İZİAD üyeleri ve İzmir’deki iş dünyasının temsilcileri katıldı. Yemekte iş adamlarına yaptığı konuşmasında Tamince, “en iyi liderleri bünyenizde çalıştırmalısınız. Biz nereye gitsek itibar görüyoruz ve sunduğumuz projeler kabul görüyor. Bu yıllarca devam eden bir emek ile oldu. Dünya da fırsatlar ve riskler çok fazla. Bu fırsatları doğru bir sinerjiye çevirebilmek için iyi liderler olmamız gerekir. Yirmiye yakın ülkede iş yapıyorum. Doğru şahsiyeti bulduğum zaman o ülkeyi unutuyorum. Ne kadar insan işe alırsanız alın, liderlik özelliği taşımıyorsa başarı gelmiyor” dedi.
 
Her sektörden iş adamlarını kucaklayan bir dernek olduklarını belirten İZİAD Başkanı Resul Seçilmiş ise, “15’inci yılını kutladıkları derneklerine, iş dünyasının ilgisi ve üyelik müracaatlarının her gün arttığını, iki yıl önce 430 olan üye sayılarının bugün bine yaklaştığını” ifade etti.
 
Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2013, 09:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER