banner9

İTB Aile Günü'nde Buluştu

Çalışanların motivasyonlarını en üst düzeyde tutmak, kurum içi iletişimi arttırarak takım olma ve aidiyet duygusunu geliştirmek amaçlarıyla çeşitli etkinlikler düzenleyen İzmir Ticaret Borsası (İTB) bu kapsamda çalışanları ve aileleri için 3.Geleneksel Aile Günü organizasyonunu düzenledi. 25 Eylül 2016 Pazar günü Çeşme’de gerçekleştirilen ve İTB yönetim ile personelinin aileleriyle birlikte katılım gösterdiği etkinlikte tüm gün süren eğlenceli aktiviteler ve aile olimpiyatları düzenlendi.

İTB Aile Günü'nde Buluştu
 
Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan Korkmaz, "Yaşadığımız her gün özel ve değerli ancak geriye baktığımızda yaşadığımız her günü değil, ancak bizde iz bırakanları hatırlıyoruz. Bu izler ne kadar çok mutlu anılardan oluşuyorsa; o kadar mutlu bir hayat yaşadık diyebiliyoruz. İşte Aile Günü etkinliğimiz ile de; yaşantımıza yeni mutlu anlar eklemeyi, yıllar içinde Borsamız ve birbirimize ait güzel hatıralar oluşturmayı ve hep birlikte bu anları yaşarken keyif alarak, iş stresi ve yorgunluğundan uzaklaşmayı hedefledikö dedi.
 
İçinde bulunduğumuz yılın İzmir Ticaret Borsası’nın 125. yılı olması nedeniyle de ayrı bir değer taşıdığına değinen Ercan Korkmaz, "125 yıla tanıklık eden ve Türkiye’nin ilk Borsası olan bir kurumunun parçası olduğumuzu bilmek hepimiz için büyük bir onur ve sorumluluk vesilesi. Borsamızı bu günlere taşıyan, gelmiş geçmiş tüm büyüklerimizi ve çalışanlarımızı da şükranlarımla anıyor, bu bayrağı sizlerin emekleri ile daha da ileri taşımayı diliyorum. Ülkemizin içinden geçmekte olduğu bu zorlu günleri de ancak birlik ruhuyla hareket edersek aşacağımıza inanıyorum. Bu birlik ve aile olma ruhunu ait olduğumuz tüm ortamlara yansıtmak suretiyle barış ve huzura kavuşmayı temenni ediyorum" dedi.
 
Etkinikle çeşitli yarışmalar düzenlendi.
Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2016, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER