İtalyanlar Geliyor

İzmir İtalyan Ticaret Odası Avrupa'nın sayılı denizcilik fuarları arasında yer alan, Türkiye'nin ilk ve en eski denizcilik fuarı Uluslararası İstanbul Boat Show için heyet organizasyonu gerçekleştirecek.

İtalyanlar Geliyor
İzmir İtalyan Ticaret Odası, bu yıl 6 - 11 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan İstanbul Boat Show için sürdürdüğü çalışmaların sonuna geldi. Ülke ekonomisine katkı sağlayacak her ticari etkinlik için İtalya ile Türkiye arasında köprü vazifesi gördüklerini belirten İzmir İtalyan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rebii Akdurak, bugüne kadar İzmir ve İtalya arasında birbirinden güzel projelere imza attıklarını söyledi. 
 
İzmir İtalyan Ticaret Odası'nın denizcilik sektörünü son derece önemsediğini ve daha önce özellikle yatçılık sektöründe birçok çalışma yaptıklarını hatırlatan Akdurak, “Her yıl en az bir kez yat ve yatçılık malzemeleri üreten İtalyan ve Türk firmalarını bir araya getiriyoruz. Sektör temsilcilerine yönelik desteklerimizi fuarlar için de sürdürüyoruz. Yatçılık sektöründe ülkemizde önemli yeri bulunan İstanbul Boat Show Fuarı'na da İtalya'dan sektör temsilcilerini getiriyoruz. Böylelikle fuarın daha verimli geçmesi için gerekli katkıyı koyduğumuzu düşünüyorum" diye konuştu.
 
Deniz üzerinde düzenlenen tek marin fuarı olma ayrıcalığına sahip olan İstanbul Boat Show 6 - 11 Ekim 2015 tarihleri arasında bu yıl 35'inci kez gerçekleştirilecek. 
 
Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2015, 11:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER