İşte Kılıçdaroğlu'nun İzmir Programı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İzmir’e geldi. Kılıçdaroğlu kentteki tek günlük mesaisinde Bergama’da fidan şenliğine, Balçova Kaya Termal Otel’de panale, İzmir Arena’da Tunceli Eğitim Gönülleri Derneği’nin yemeğine katılacak.

İşte Kılıçdaroğlu'nun İzmir Programı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir dizi etkinliğe katılmak için İzmir’e geldi. Uçakla İstanbul’dan İzmir’e gelen Kılıçdaroğlu’nu Adnan Menderes Havalimanı’nda CHP İzmir İL Başkanı Ali Engin, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, milletvekilleri, il yöneticileri, belediye başkanları, ilçe başkanları ve partililer karşıladı. Kılıçdaroğlu daha sonra konvoyla Bergama'nın Kozak Yaylasına geçti.
 
KIlıçdaroğlı saat 14:00’te  Balçova Kaya Termal Otele geçecek ve siyaset bilimci ve sosyologlarla “sosyal demokrasi” konulu panelde buluşacak.
 
Kılıçdaroğlu, akşam saat 19:00’da Bayraklı Arena’da Tunceli Eğitim Gönülleri Derneği Başkanı CHP Tunceli eski Milletvekili Hasan Güyüldar’ın organize ettiği maddi durumu yetersiz öğrencilere burs vermek için düzenlenen yemeğe katılacak.
 
Kılıçdaroğlu 20:20 uçağıyla İzmir’den ayrılacak.
Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2014, 10:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER