İşte 2015 Model Harleyler

Motosiklet tutkunları ekran başına... Bu haberimiz sizler için Harley Davidson'ın 2015 modelleri görücüye çıktı. Tutkunlarını bekliyor. İşte birbirinden güzel 2015 model Harley Davidson'lar...

Ünlü motosiklet markası Harley Davidson, yeni nesil kullanıcılara ilham verecek 2015 modellerini Harley Davidson'ın İzmir bayisinde düzenlenen lansman ile tanıttı.Etkinlikte markaların standartları yüksek tutan yeni modellerinin yanı sıra motosiklet sürücülerine konfor ve stil sağlayan sonbahar-kış moto giyim koleksiyonuda dikkat çekti.

 
Etkinlikte BEN TV mikrofonlarına konuşan Harley Davidson İzmir marka müdürü Hasan İçli, ''Harley markası çok pahalı olarak gösterilir ama muhakkak herkes için uygun bir modelimiz var'' diye konuştu.
 
Öte yandan etkinlikte, kişiselleştirilen ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen en güzel motosikletleri de ''Benim Harley'im Yarışması''nda kendi şehrini temsil etmek için kıyasıya yarıştı. Her bayide juri tarafından belirlenen 3 motosiklet ile etkinliğe katılanlar tarafından seçilen 1 motosiklet Şubat ayında gerçekleşecek Türkiye finalinde yarışacak. 
 

 

 

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2014, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER