banner9

İndirim Festivaline Akın

İzmir’in Karşıyaka İlçesi’nde 16-18 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen indirim festivali, İzmir Outlet Shopping Fest, ziyaretçi akınına uğradı.

İndirim Festivaline Akın
İzmirlilerin yoğun ilgi gösterdiği festivalde ziyaretçiler, giyimden mobilyaya, kozmetikten ev tekstiline, optikten oyuncağa sektörün önde gelen markalarını ve ihraç fazlası, depo satışı, stok fazlası ürünlerini indirimli olarak satın alma imkanına kavuştu. Altı bin metrekare alan üzerinde yetmiş firmanın katılımıyla gerçekleşen İzmir Outlet Shopping Fest, son gününde yine yoğun ilgi yaşarken; festivali değerlendiren Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanı Emre Kızılgüneşler, "Görünen o ki; maya tuttu ve başarılı bir etkinlik gerçekleştirildi. Bu etkinliğin hem bize, hem de İzmirlilere moral verdiğini düşünüyorum. Festivalin biz ihracatçılar için ayrı bir önemi daha vardı; memleketimizin tüketicisiyle buluşmamızı sağladı. İzmirlilerin ilgisi bizi çok sevindirdi" dedi.
 
Ege Giyim Sanayicileri Derneği Başkanı Mukadder Özden ise “Bizim firmamız da katılımcılar arasında idi. İzmir’de üretim yapan ve ülkemize artı değer kazandıran bir firma olarak hemşerilerimizin gösterdiği yoğun ilgi bizde büyük heyecan yarattı. Bu festivalin katılımcı sayısını artırarak sürdüreceğini ve gelenekselleşeceğini düşünüyoruz" diye konuştu.
 
İsim Organizasyon ve Diva Magazin ortaklığında düzenlenen ve üç gün süren İzmir Outlet Shopping Fest’i Karşıyaka Belediyesi’nin yanı sıra Ege İhracatçı Birlikleri, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ege Giyim Sanayicileri Derneği ve Mimar Kemalettin Moda Merkezi Derneği desteklemiş; basın sponsorluklarını Posta ve Yeni Asır gazeteleri üstlenmişti.
Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2015, 11:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER