banner51

İMOT Kuruldu

İzmir'de 1 Şubat 2016'da 21 üye ile kurulan İzmir Moda Tasarımcıları Derneği (İMOT), resmi açılışı Kemeraltı L'agora Old Town Hotel'de gerçekleştirdi.

İMOT Kuruldu
Çeşitli sektörlerden moda tasarımcılarının ve moda ile ilişkili üyelerinin de yer aldığı İMOT'un kuruluşunu paylaşmak için düzenlenen etkinliğe Ege Giyim Sanayicileri Derneği Başkanı Mukadder Özden, Ege Magazin Gazetecileri Derneği Başkanı Mehmet Kurt ile modacı Barbaros Şansal da katıldı. "Prova Odası Kitabı" ile gündemde olan ve kitabını İMOT üyelerine imzalayan modacı Barboros Şansal'ın derneğe onursal üyeliği gerçekleşti. Gecede Ege Magazin Gazetecileri Derneği'ne, L'agora Old Town Hotel'e ve Barbaros Şansal'a destekleri nedeniyle plaket verilirken, üyelere ise üyelik rozeti ve üyelik belgeleri takdim edildi.
 
 
Etkinlikte konuşan İzmir Moda Tasarımcıları Derneği (İMOT) Yönetim Kurulu Başkanı Dilek Süslüer, İzmir moda sektörünün ulusal ve uluslararası alanlarda tanıtımını sağlamak ve gelişimine katkıda bulunmak, sektörde bulunan moda ile ilgili herkesin dayanışmasını ve birliğini sağlamak, sektördeki sorunların çözümüne yardımcı olmak amacı için dernekleştiklerini söyledi. 
 
 
İzmir Moda Tasarımcıları Derneği Yönetim Kurulu; Dilek Süslüer (kurucu başkan), Gökhan Talay (başkan yardımcısı), Yiğit Eryendi (sekreter), İpek Örük (sayman), Akif Örük, Erdal Güvenç ve Metin Kök'ten oluştu.
Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2016, 14:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER