İlişkisini Düzene Koymak İsteyen Buraya Gidiyor

Boşanma oranlarının Türkiye ortalamasının üstünde olduğu İzmir'de, aile danışmanlığı yapan sosyolog Sevgi Alis Yıldırım, karşılıklı anlayışın önemine vurgu yaptı.

Ben TV'de 'Nasıl Mutlu Olunur?' ile 'Astroloji Günlüğü' programlarını sunan sosyolog, aile danışmanı Sevgi Alis Yıldırım, çiftleri daha mutlu kılabilmek adına çalışmalarını sürdürüyor.
 
AENBİ'de Aile Danışmanlığı Semineri veren ve böylelikle ilişkilerin daha sağlıklı bir şekilde ilerlemesine katkı koymaya çalışan Yıldırım, karşılıklı anlayışın önemine dikkat çekti.
 
'Boşanma oranlarını geriye çekmeye çalışıyoruz"
 
Ben TV'ye açıklamalarda bulunan Sevgi Alis Yıldırım, "Boşanmalarda İzmir Türkiye'de 2. sırada yer alıyor. Bunu daha geriye çekmek adına problemlerin nereden kaynaklandığını, nasıl çözüleceğini karşılıklı olarak birbirimize öğretmeye çalışıyoruz. Aile danışmanlığı, aile kurulurken nasıl kurulmalı, niye kuruyoruz, aileye neden ihtiyacımız var, ihtiyaçlarımız neler, birbirimize karşı nasıl ifademiz olacak, ailemizde olmazsa olmazlar neler gibi birçok soruya cevap vermek adına çok önemli hizmetler sunuyor." dedi.
Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2016, 18:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER