banner51

İki Yazar, İki İmza Günü

Ünlü yazar Ayşe Kulin Agora D&R, Levent Gültekin de İzmir Park D&R’de pazar günü okurlarıyla buluşup kitaplarını imzalayacak.

İki Yazar, İki İmza Günü
 
İzmir Park D&R mağazasının bu haftaki söyleşi ve imza günü konuğu gazeteci yazar Levent Gültekin olacak. Tartışma programlarında en sık gördüğümüz isimlerden biri olan gazeteci yazar Levent Gültekin “D&R Live" etkinlikleri kapsamında 22 Kasım Pazar günü saat 14.00’te İzmir Park Alışveriş Merkezi’ne gelecek. İlk kitabı “Şatafatlı Mağlubiyet" ile büyük ilgi gören Gültekin, kitabında Türk siyasetinin genel sorunlarını anlatıyor. D&R işbirliği ile İzmir Park’ta gerçekleştirecek olan etkinlikte takipçileri ile sohbet de edecek olan ünlü yazar, hem soruları yanıtlayacak hem de kitabını okuyucuları için imzalayacak.
 
AYŞE KULİN AGORA D&R’DE
 
Agora D&R mağazasının bu haftaki konuğu da yazar Ayşe Kulin olacak. Kulin, son romanı “Tutsak Güneş"in imza günü için 22 Kasım Pazar günü saat 17.00’de okurlarıyla buluşacak. Üslubundaki akıcılık ve yalınlıkla büyük övgü alan yazar, yeni kitabı ile okurlarıyla buluşacak. İlk kitabını 1984 yılında yayımlayan ünlü yazar 2014 yılında yayınlanan son kitabı "Handan"dan sonra yeni eseri Tutsak Güneş’i sevenleri için imzalayacak.
 
 
Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2015, 13:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER