İEKKK'da 36. Buluşma

Kentin ortak sorunlarının tartışılıp çözümü yolunda yeni önerilerin üretildiği İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu İEKKK 36. toplantısını gerçekleştirdi.

İEKKK'da 36. Buluşma

 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile görüşme yapmak üzere Ankara’da olması nedeniyle katılamadığı toplantıda konuşan Kurul’un Dönem Başkan Şerife İnci Eren, son bir ayda kentte gelişen olaylar ile ilgili bilgilendirme yaptı. 3 yıldır ilk kez Başkan Aziz Kocaoğlu olmadan bir toplantı gerçekleştirdiklerini söyleyen Eren, İzmir Baro Başkanı Sema Pektaş’ı da yeniden Başkan seçilmesi nedeniyle kutladı. Toplantıya üyelikleri onaylanan Turist Rehberleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Nebil Altıner ile Konak Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rakip Becer de ilk kez katıldı.
İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu toplantısında, KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) İzmir Güney Hizmet Merkez Müdürü Mustafa Çanakçı tarafından Kobiler için “Gönüllü Uzman Danışmanlık Projesi” başlıklı sunum da gerçekleştirildi.
Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2012, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER